İLETİŞİM
İLETİŞİM

Almanya, 8.Dan Yoshimitsu YAMADA Shihan Semineri 18-24 Ağustos 2019

UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platftormu kurucu olarak Almanya Bernau Chimsee de düzenlenen "ULUSLARARASI AİKİDO YAZ KAMPIMIZI" tamamlamanın gururu içerisindeyim. Dünyanın dört bir tarafından bir çok Hoca ve bu yolda gönül vermiş insanlar ile bir arada çalışma fırsatım oldu.,

Bu Seminer benim için ayrı bir yeri, ayrı bir gururu ve mutluluğu oldu. Senseimizin takdiri ile 6.DAN seviyesine yükseltildim. 

"BAŞARI" VE "TAKDİR" tasadüf degildir. Aikido "YOL" unda ufak adımlar ile Senseimin izinde ve gölgesinde ilerlemekteyim. Yanımda olan herkese teşekkür ederim. 

Dünya'nın en büyük, en saygın ve sayılı okulları arasında yer alan UAAP; çalışmalarında Dünya statüsünde bilgiyi en derin kaynaktan öğrenmektedir. San Francisco'dan, Japonya'ya gece gündüz demeden çalışmalarında farklı bakış ve vizyonu yüksek "YOL"un özünde takip etmektedir. 

Eğitim ve Öğretimde başarılı öğrenciler yetiştirmek, bilgilerin analizini en ince detaylarına kadar araştırarak çok çalışmaya devam ediyoruz. 

"UAAP Ailesi olarak öğretilerimizin doğruluğuna ve disiplinine taviz vermeden ilerliyoruz." 

 

 


Keşfet

aikido, çocuk eğitimi, kartal, pendik, ataşehir, göktürk, etiler, halis duran, istanbul, çocuk gelişimi

6-9 Yaş Çocuk Gelişimi

UAAP 6 - 9 YAŞ ÇOCUK GRUBU EĞİTİMİ  Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları küçük..
aikido, edirne, halis duran, seminer, büyük grubu aikido dersleri, haber, her yerde aikido

UAAP EDİRNE SEMİNERİ

UAAP EDİRNE AİKİDO TEKNİK GELİŞİM SEMİNERİ UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu EDİRNE Aikido Teknik Gelişim Seminerini başarı ile tamamladık. 5.Dan Halis Duran Sensei..
yamada aikido, çocuk aikido, çocuk eğitimi, anneler, babalar, halis duran, istanbul, psiko eğitim, etiler aikido, sanat

Dünyanın En Şanslı Çocukları

Dünyanın En Şanslı Çocukları... Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu düzenlemiş olduğu Dünya Seminerinde..
aikido, ingiltere, london, halis duran, eğitim, seminer,

UAAP İngiltere Semineri

İngiltere,  London Aikido -  Aikido Gelişim Semineri 18 Kasım 2012 Yurtdışı faaliyetlerimiz Amerika'dan sonra İngiltere' de kardeş dojolarla Aikido..