İLETİŞİM
İLETİŞİM

Dünyanın En Şanslı Çocukları

Dünyanın En Şanslı Çocukları...

Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu düzenlemiş olduğu Dünya Seminerinde okulumuz çocukları Dünyanın en büyük üstadı 8.Dan Yoshimitsu YAMADA Shihan ile aynı minderde çalışma fırsatı buldu. Bu anı yaşamak, bu heyacana ortak olmak yıllar sonra Üstad ile aynı karede olmak kelimelerin anlatamadığı bir duygu...

Dünya standartlarında bir eğitim - öğretim için gece gündüz demeden UAAP Hocalarımız bir fiil çalışmakta ve paylaşmaktadır.

Dünya Standartlarına sahip salonlarda çocuklarımızın eğitim - öğretim, ahlaki yapılara sahip, saygın, özverili, sosyal aktifitelerde düşüncelerini ifade edebilmesi yönünde çalışmalar yer almaktadır.Çalışma alanlarında Çocuklarımız için hazırlanmış Dünya standartlarına sahip minderlerde çalışmaktadırlar. Çalışma alanı ve minderlerimiz Aylık düzenli olarak tüm okullarımızda antibakteriyel ilaçlarla dezenfekte edilmektedir..

Japonya Hombu Dojo Aikikai ve Türkiye Wushu Aikido Federasyonundan Antrenör Belgeli Sensei 6.Dan Halis Duran, 4.Dan Ahmet Yılmaz ve Uzman Asistan eğitimcilerimiz nezaretinde Aikido dersleri Çocuk grubu dersleri devam etmektedir...


Keşfet

aikido, edirne, halis duran, seminer, büyük grubu aikido dersleri, haber, her yerde aikido

UAAP EDİRNE SEMİNERİ

UAAP EDİRNE AİKİDO TEKNİK GELİŞİM SEMİNERİ UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu EDİRNE Aikido Teknik Gelişim Seminerini başarı ile tamamladık. 5.Dan Halis Duran Sensei..
aikido, ingiltere, london, halis duran, eğitim, seminer,

UAAP İngiltere Semineri

İngiltere,  London Aikido -  Aikido Gelişim Semineri 18 Kasım 2012 Yurtdışı faaliyetlerimiz Amerika'dan sonra İngiltere' de kardeş dojolarla Aikido..
aikido, çocuk eğitimi, kartal, pendik, ataşehir, göktürk, etiler, halis duran, istanbul, çocuk gelişimi

6-9 Yaş Çocuk Gelişimi

UAAP 6 - 9 YAŞ ÇOCUK GRUBU EĞİTİMİ  Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları küçük..
huzurlu çocuklar, çocuk gelişimi, aikido, eğitim, antrenör, haber, ataşehir, brandium, almanya, halis duran

Çocuklar ve Huzur

ÇOK YAKINDA ...