İLETİŞİM
İLETİŞİM

St. Petersburg, 8.Dan Yoshimitsu Yamada Semineri

UAAP 2017 yılı Dünya Seminerleri dahilinde 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan Hocamızın Rusya, St. Petersburg Seminerini tamamlamış bulunmaktayım.

38 Uluslararası Semineri geride bırakmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyim. Dünya'nın en büyük Üstadı 8.Dan Yoshimitsu YAMADA Shihan Hocamızın bilgilerini özümseme yolundayız. Bilgilerinin ışığı yanında karakterini, saygınlığını da özümsemekteyim. Değerler zaman içinde yaşadıkça kendini gösteriyor. 

Bir Ailenin temel taşları arasında bağlılık önemlidir. 

 


Keşfet

aikido, ingiltere, london, halis duran, eğitim, seminer,

UAAP İngiltere Semineri

İngiltere,  London Aikido -  Aikido Gelişim Semineri 18 Kasım 2012 Yurtdışı faaliyetlerimiz Amerika'dan sonra İngiltere' de kardeş dojolarla Aikido..
aikido, edirne, halis duran, seminer, büyük grubu aikido dersleri, haber, her yerde aikido

UAAP EDİRNE SEMİNERİ

UAAP EDİRNE AİKİDO TEKNİK GELİŞİM SEMİNERİ UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu EDİRNE Aikido Teknik Gelişim Seminerini başarı ile tamamladık. 5.Dan Halis Duran Sensei..
aikido, çocuk eğitimi, kartal, pendik, ataşehir, göktürk, etiler, halis duran, istanbul, çocuk gelişimi

6-9 Yaş Çocuk Gelişimi

UAAP 6 - 9 YAŞ ÇOCUK GRUBU EĞİTİMİ  Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları küçük..
yamada aikido, çocuk aikido, çocuk eğitimi, anneler, babalar, halis duran, istanbul, psiko eğitim, etiler aikido, sanat

Dünyanın En Şanslı Çocukları

Dünyanın En Şanslı Çocukları... Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu düzenlemiş olduğu Dünya Seminerinde..