İLETİŞİM
İLETİŞİM

İSTİKRARLI ÇALIŞMA

   

SARP ALTINOK / UAAP AKADEMİ GRUBU 

     Hayatta hepimizin ulaşmak istediğimiz hedefleri vardır. Olmalıdır da.

     Düşünüyorum da hedefsiz bir hayat çok boş ve anlamsız geliyor hiç bir amacın yok, hiçbir çaban yok ve hedefine ulaşabilmenin mutluluğu, heyecanı yok.
     
     Tabii ki hedefimize ulaşmak istikrarlı bir çalışma ve çaba gerektirir. Mesela ben bir öğrenciyim. Hedefim öncelikle iyi bir liseye girebilmek sonrasında ise iyi bir üniversite ve severek yapabileceğim bir meslek edinmek. Bu hedefime ulaşabilmek için adım adım çaba sarfediyorum. Derslerime çalışıyorum, öğretmenlerimi dikkatle dinliyorum ve seneye bir dershaneye gitmeyi pilanlıyorum. 
       
     Bir hedefim de aikido yu en iyi şekilde öğrenmek. bunun için aikido kursuna gidiyorum ve öğretmenimi dikkatlice dinleyip bizlere anlattıklarını uygulamaya çalışıyorum.
     
      Zaman zaman başarısızlıklar yaşayabiliriz fakat bu bizi yıldırmamalı. Ben inanıyorum ki istikrarlı ve inançlı bir çalışmayla başaramıyacağımız şey yoktur.
     
      Hepinize Hedeflerinize ulaşabildiğiniz bir hayat diliyorum.
 
                                          

Keşfet

yamada aikido, çocuk aikido, çocuk eğitimi, anneler, babalar, halis duran, istanbul, psiko eğitim, etiler aikido, sanat

Dünyanın En Şanslı Çocukları

Dünyanın En Şanslı Çocukları... Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu düzenlemiş olduğu Dünya Seminerinde..
aikido, edirne, halis duran, seminer, büyük grubu aikido dersleri, haber, her yerde aikido

UAAP EDİRNE SEMİNERİ

UAAP EDİRNE AİKİDO TEKNİK GELİŞİM SEMİNERİ UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu EDİRNE Aikido Teknik Gelişim Seminerini başarı ile tamamladık. 5.Dan Halis Duran Sensei..
aikido, ingiltere, london, halis duran, eğitim, seminer,

UAAP İngiltere Semineri

İngiltere,  London Aikido -  Aikido Gelişim Semineri 18 Kasım 2012 Yurtdışı faaliyetlerimiz Amerika'dan sonra İngiltere' de kardeş dojolarla Aikido..
aikido, çocuk eğitimi, kartal, pendik, ataşehir, göktürk, etiler, halis duran, istanbul, çocuk gelişimi

6-9 Yaş Çocuk Gelişimi

UAAP 6 - 9 YAŞ ÇOCUK GRUBU EĞİTİMİ  Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları küçük..