İLETİŞİM
İLETİŞİM

Suadiye Aikido Dersleri devam ediyor

                       

Çocuklarımıza Uluslararası Eğitim kalitesi ve Dünya'nın en büyük Üstadı 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan bilgisi ve eğitimi ile ders vermekteyiz.Dünyanın en büyük Aikido okulları arasında RESMİ olarak yer alan UAAP  60'dan fazla Dünya Semineri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Dünyanın sayılı okulları arasında yer alan UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu ® , İstanbul Anadolu Yakası Suadiye'nin gözbebeği  MAC CLUB' de Aikido faaliyetlerine başladı.

6-9 yaş ve 10-14 yaş Yeni Başlangıç ve AKADEMİK Çocuk grubu Aikido derslerine başladı. Sınırlı sayıda özel sınıfları ile 6.Dan Halis Duran ve profesyonel ekibi tarafından verilmektedir.

MAC CLUB Cumartesi ve Pazar günleri 16.00 - 17.00 / 10-14 yaş

                                                                   17.00 - 18.00 / 6-9 yaş

                                             17.00 - 18.00 saatleri arasında AKADEMİK Grubu

                

Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları küçük yaşta spora yönlendirmek, onları şimdiden geleceğe hazırlamak için atılacak en önemli adım. 

 

UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu ® Sertifikaları Dünya ve Türkiye Federasyon tarafından bizzat RESMİ olarak onaylanmaktadır. 

Hayatımızın içinde en önemli varlığımız çocuklarımız bizlerle birlikte hayatlarını yaşarlar. Çocuklarımıza yaşamları boyunca ayakta durmalarını ve kendi öz benliğini onlara kazandırmamız gerekiyor. Sağlıklı nesiller yetiştirmemiz için çocuklarımıza vereceğimiz en önemli unsurlar arasında;

- Konsantrasyonu geliştirir.

- Kendine olan güveni artar ve beraberinde başarı gelir.

- Kişisel gelişimleri karar verebilme ve sosyalleşme konusunda beceri kazanır.

- Bir gruba ait olma ve sosyal etkileşim, paylaşmayı öğrenmeyi kazanır.

- Hoşgörü ve centilmenlik kazanır.

- Dışa dönük bir kişilik geliştirir.

- Dikkat eksikliğini kaldırır ve hızlı karar verme yeteğini geliştirir.

    Günümüz şartlarında çocuklarımıza hayatlarının devamı için çeşitli sosyal aktivitelere teşvik ederek bunları sağlamayı düşünürüz. Fiziksel gelişimlerinin yanında ruhsal gelişimlerinde de bir o kadar önemlidir. Çevresindekilerle uyum içerisinde, yapıcı ve olaylar karşısında rahatlığını zaman içerisinde sağlayarak ortaya çıkarır.

 

Tercih edilen aktivitenin güvenli olması, herkesi içine katması da onların gelişimine olumlu katkı yapıyor. Bunlar sayesinde çocuk sabırlı olmayı öğrenir, takım sporlarında paylaşım duygusu yaşar. Sağlıklı kemik ve kas oluşumu desteklenir. Düzenli spor yapanlar haftalık zamanı iyi kullanır. Ödevlerini iyi planlar, uyku, yemek saatlerini kaçırmaz. Hayatları daha disiplinli hale gelir. Çalışmanın önemini kavrarlar. Pes etmemeyi, güçlüklerin üstesinden gelmenin hissini çocuklara spor verir. Yapılan bütün etkinlikler stresi azaltır. Matematik gibi özellikle sayısal alanlarda yeteneklerinin gelişmesine katkı sağlar. Çabuk karar vermeyi etkiler.

 

Asıl amacınızın çocuğunuzun sağlıklı, mutlu ve üretken bir erişkin olması olduğunu unutmayın.

 
Halis DURAN

6.Dan AIKIKAI

4.Kademe

- UAAP Baş Antrenörü / Kurucu

- Uluslararası Eğitmen 

- Türkiye W. Aikido Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanı                                           

- Girişim Savaşcısı "Aikido ve Uyum" Mentörü

Detaylı Bilgi için : 0507 335 18 81 
 
 
 

Keşfet

yamada aikido, çocuk aikido, çocuk eğitimi, anneler, babalar, halis duran, istanbul, psiko eğitim, etiler aikido, sanat

Dünyanın En Şanslı Çocukları

Dünyanın En Şanslı Çocukları... Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu düzenlemiş olduğu Dünya Seminerinde..
aikido, çocuk eğitimi, kartal, pendik, ataşehir, göktürk, etiler, halis duran, istanbul, çocuk gelişimi

6-9 Yaş Çocuk Gelişimi

UAAP 6 - 9 YAŞ ÇOCUK GRUBU EĞİTİMİ  Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları küçük..
aikido, edirne, halis duran, seminer, büyük grubu aikido dersleri, haber, her yerde aikido

UAAP EDİRNE SEMİNERİ

UAAP EDİRNE AİKİDO TEKNİK GELİŞİM SEMİNERİ UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu EDİRNE Aikido Teknik Gelişim Seminerini başarı ile tamamladık. 5.Dan Halis Duran Sensei..
aikido, ingiltere, london, halis duran, eğitim, seminer,

UAAP İngiltere Semineri

İngiltere,  London Aikido -  Aikido Gelişim Semineri 18 Kasım 2012 Yurtdışı faaliyetlerimiz Amerika'dan sonra İngiltere' de kardeş dojolarla Aikido..