İLETİŞİM
İLETİŞİM

KRAKOW, 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan Semineri 26-27 MAYIS 2018

UAAP DÜNYANIN HER YERİNDE !

Bilgiler taze tutulmadığı sürece unutulmaya mahkumdur. Tekniklerin tekrarı ve detayların gözden geçirilmesi mükemmelliyetin en önemli prensiplerindendir. Multidisipliner bir yapıya sahip olmak öncelikle Sensei'nize bağlılıktan geçer. 

Bir Senseimizin olması, bir öğreticinin olması ne büyük bir mutluluk, ne büyük gurur.

UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platftormu Kurucu ve Baş Antrenörü 5.Dan Halis Duran 2018 YILI "Uluslararası Eğitim" programı dahilindeki eğitimine Polonya, Krakow'dan devam ediyor. Dünya seminerleri dahilinde Krakow'da düzenlenen 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan Hocamızın katıldığı Uluslararası Seminerini tamamlamış bulunmaktayız.

Dünya'nın saygın ve sayılı okulları arasında yer alan UAAP çalışmalarında Dünya statüsünde bilgiyi en derin kaynaktan alarak Aikido Eğitimi çalışmalarında farklı bakış ve vizyonu yüksek bir yapıya taşımaktadır. San Francisco'dan, Tokyo'ya gece gündüz demeden bir adım daha atarak "YOL"u özünde takip etmektedir. 

UAAP; Eğitim ve Öğretimde Sensei'yin yolunda sürekli yenilenelerek doğru aktarılmasını sağlamaktır.