İLETİŞİM
İLETİŞİM

SAN FRANCISCO, 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan Semineri Ocak 2018

Bilgiler taze tutulmadığı sürece unutulmaya mahkumdur. Tekniklerin tekrarı ve detayların gözden geçirilmesi mükemmelliyetin en önemli prensiplerindendir. Multidisipliner bir yapıya sahip olmak öncelikle Sensei'nize bağlılıktan geçer. 

UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platftormu Kurucu ve Baş Antrenörü 5.Dan Halis Duran 2018 YILI "Uluslararası Eğitim" programı dahilindeki ilk eğitimine SAN FRANCISCO'dan başladı. Dünya seminerleri dahilinde Amerika San Francisco'da düzenlenen 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan Hocamızın ve USAF Teknik Komite Hocalarında katıldığı Uluslararası Seminerini tamamlamış bulunmaktadır.

Dünya'nın saygın ve sayılı okulları arasında yer alan UAAP çalışmalarında Dünya statüsünde bilgiyi en derin kaynaktan alarak Aikido Eğitimi çalışmalarında farklı bakış ve vizyonu yüksek bir yapıya sahiptir. San Francisco'dan, Japonya'ya gece gündüz demeden bir adım daha atarak "YOL"u özünde takip etmektedir. 

UAAP; Eğitim ve Öğretimde Sensei'yin yolunda sürekli yenilenelerek doğru aktarılmasını sağlamaktır.