İLETİŞİM
İLETİŞİM

NEW YORK, 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan Semineri 15-16 ARALIK 2018

 

UAAP DÜNYANIN HER YERİNDE !

Bilgiler taze tutulmadığı sürece unutulmaya mahkumdur. Tekniklerin tekrarı ve detayların gözden geçirilmesi mükemmelliyetin en önemli prensiplerindendir. Multidisipliner bir yapıya sahip olmak öncelikle Sensei'nize bağlılıktan geçer. 

Bir Senseimizin olması, bir öğreticinin olması ne büyük bir mutluluk, ne büyük gurur.

UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platftormu Kurucu ve Baş Antrenörü 5.Dan Halis Duran 2018 YILI "Uluslararası Eğitim" programı dahilindeki son eğitimine NEW YORK'da tamamladı. New York Aikikai 'de Yıl Sonu seminerine katılan Halis Duran çalışmaları doğrultusunda bu yıl Dünyanın en büyük Üstadı 8.Dan Yoshimitsu YAMADA Sensei ile bizzat Dojosunda kalarak uzun süreli çalışmıştır. USAF Teknik Komite Hocalarında katıldığı Yeni Yıl Seminerini tamamlamış bulunmaktadır.

Dünya'nın saygın ve sayılı okulları arasında yer alan UAAP çalışmalarında Dünya statüsünde bilgiyi en derin kaynaktan alarak Aikido Eğitimi çalışmalarında farklı bakış ve vizyonu yüksek bir yapıya taşımaktadır. San Francisco'dan, Tokyo'ya gece gündüz demeden bir adım daha atarak "YOL"u özünde takip etmektedir. 

UAAP; Eğitim ve Öğretimde Sensei'yin yolunda sürekli yenilenelerek doğru aktarılmasını sağlamaktır.

 

 

 


Keşfet

aikido, edirne, halis duran, seminer, büyük grubu aikido dersleri, haber, her yerde aikido

UAAP EDİRNE SEMİNERİ

UAAP EDİRNE AİKİDO TEKNİK GELİŞİM SEMİNERİ UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu EDİRNE Aikido Teknik Gelişim Seminerini başarı ile tamamladık. 5.Dan Halis Duran Sensei..
yamada aikido, çocuk aikido, çocuk eğitimi, anneler, babalar, halis duran, istanbul, psiko eğitim, etiler aikido, sanat

Dünyanın En Şanslı Çocukları

Dünyanın En Şanslı Çocukları Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren UAAP Uluslararası Aikido Akademi Platformu düzenlemiş olduğu Dünya Seminerinde..
aikido, çocuk eğitimi, kartal, pendik, ataşehir, göktürk, etiler, halis duran, istanbul, çocuk gelişimi

6-9 Yaş Çocuk Gelişimi

UAAP 6 - 9 YAŞ ÇOCUK GRUBU EĞİTİMİ  Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları..
huzurlu çocuklar, çocuk gelişimi, aikido, eğitim, antrenör, haber, ataşehir, brandium, almanya, halis duran

Çocuklar ve Huzur

ÇOK YAKINDA ...