İLETİŞİM
İLETİŞİM

               

UAAP UluslararasI Aikido Akademi Platformu eğitim-öğretimde başarısının sırrı “ÇALIŞMAK” ilkesinden taviz vermeden topluma hizmette mükemmele ulaşmış Uluslararası değerlere sahip olmaktır.  Gerek yurt dışı ve yurt içindeki bir çok seminerlere katılarak bilgilerimi, çalışmanın esas olduğunu hiçbir zaman unutmadan yolumuza Aikido'nun Temel Prensiplerinden ve Özünden kopmadan devam etmekteyim.

     

    6 Eylül 1991 yılında başladığım Aikido Sanatını '' Uluslararası Aikido Akademi Platformu '' çatışı altında Profesyonel çalışmalarımızı birleştirerek devam etmekteyim.  

     Bahariye' de bulunan Camadan Spor Salonunda 6.Dan İhsan ÖZGÜN Hocam ile başladım. 2009 yılı itibari ile Uluslararası çalışmalar da bulunarak Dünya statüsünde yerimizi aldık.

     Okulumuz Dünya'nın sayılı okulları arasında yer almaktadır. UAAP - Uluslararasi Aikido Akademi Platformu ülkesini ve dünyayı tanıyan, farklı görüş ve çalışmalarda yer alarak saygı duyan, bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirlere açık, değerlerin yolundan ayrılmadan üretebilen, donanımlı ve çok yönlü bireyler yetiştirmek, gelişmelerini ve bilgilerini yaymak ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir.

  

Bu anlayışla Dünyanın en büyük ekolü ne bağlanarak, Dünya Statüsünde yerimizi aldık..  

Aikido Sanatının Dünyandaki en büyük Üstadı Shihan 8.Dan Yoshimitsu YAMADA Shihan tarafından UAAP Ailesi ve Halis Duran Resmi olarak belgelendirilerek kabul edilmiştir. Bilgileri ışığında çalışmalarımıza devam ediyoruz.